fbpx

Parkimiskorralduse muudatus Põlva Coop Konsumi parklas alates 1. novembrist

Ilmselt on paljud Põlva Coop Konsumi külastajad märganud, et liiga tihti ei leia kaupluse ees parkimiskohta.

Parklat kasutavad „koduparklana“ nii lähikonnas asuvate ettevõtete sõidukid, kortermaja elanikud, koolipere ning hommikul bussiga kaugemale suunduvad inimesed. Siinkohal oleks paslik öelda, et tegemist on eelkõige Coopi klientidele mõeldud eraparklaga. Kuigi parkla sissesõitudele on paigaldatud kl 23-07 parkimist keelavad märgid, on kujunenud üsna tavapäraseks olukord, kus sõiduk jäetakse parklasse päevadeks ja isegi nädalateks.Ööseks parklasse jäetud sõidukid takistavad heakorratöid, sh lume-ja libedusetõrjet, pindamistöid, parklakohtade joonimist jne.🚕Soovime oma klientidele pakkuda parimat teenindust, sealhulgas tagada neile mugav ja avar parkimisvõimalus. Seoses Konsum Kaubamaja laienemisega kehtestab Coop Põlva uue parkimiskorra alates 1. novembrist 2022.

Uus kord võimaldab edaspidi parklat kasutada parkimiskella kasutades 2h tasuta! Sama sõiduki parkimisel parklas mitu korda ühe kalendripäeva jooksul peab kahe parkimise vahele jääma vähemalt 60 minutit.Loodame, et leiate alternatiivsed parkimisvõimalused, jättes piisava parkimismugavuse eelkõige Põlva Coop Konsumi külastajatele.Jätame uue parkimiskorraldusega harjumiseks aega ning palume jälgida parkimisinfot.

Edaspidi tuleb meeles pidada, et sõiduki armatuurlauale/klaasile tuleb asetada parkimise algust tähistav parkimiskell või sedel ja/või parkimisõigust tõendav dokument (luba, kokkulepe vms).

Parkimiskellad on novembrikuus saadaval Põlva Coop Konsumi infoletis. Täiendavat teavet (ka parkimislubade väljastamise kohta) saab telefonil +372 799 9021 ja e-posti aadressi kaudu info@cooppolva.ee.