fbpx

Kontakt

COOP PÕLVA TARBIJATE ÜHISTU

Kesk 10, Põlva, Põlva maakond, 63308 Eesti
Tel: (+372) 799 9021
E-post: info@cooppolva.ee
E-post arvete saatmiseks: arved@cooppolva.ee

Reg-kood: 10051286
KMKNR: EE100005837
IBAN: EE272200001120133979 (Swedbank)
IBAN: EE024204278607776507 (Coop Pank)

Coop Põlva kontor (Põlva Kaubamaja III korrus, Kesk 10, Põlva)
E-R 8.00-16.45 (lõuna 11.55-12.40)

Kristo Andersonjuhatuse esimeestel 799 9021kristo@cooppolva.ee
Liina Jõgevajuhiabitel 799 9021info@cooppolva.ee
Mari Koortpersonaliosakonna juhatajatel 799 9035mari@cooppolva.ee
Sirje Luknerpersonalispetsialisttel 799 9034sirje@cooppolva.ee
Raul Lepphaldusdirektor,
juhatuse liige
tel 799 9050raul@cooppolva.ee
Sander Belokurovinfotehnoloogtel 799 9028 sander@cooppolva.ee
Tiiu Muugaanalüütiktel 799 9036tiiu@cooppolva.ee
Piret Pallpearaamatupidaja, finantsjuht,
juhatuse liige
tel 799 9029 piret@cooppolva.ee
Lea Kaaverpearaamatupidaja asetäitjatel 799 9030lea@cooppolva.ee
Kaire Liivagopearaamatupidaja asetäitjatel 799 9031kaire@cooppolva.ee
Katrin Härmitsturundusjuhttel 799 9056katrin@cooppolva.ee
Kaisa Hurtkujundajatel 799 9053kaisa@cooppolva.ee
Kertu Talgrekvaliteedijuhttel 799 9047kertu@cooppolva.ee

KAUBANDUS

Riho Kambertoidukaupade müügijuhttel 799 9024riho@cooppolva.ee
Tiina Laanetoidukaupade sortimendijuhttel 799 9025tiina@cooppolva.ee
Rainer Petersontööstuskaupade müügijuhttel 799 9026rainer@cooppolva.ee

TOITLUSTUS

Liis Petersontoitlustusjuhttel 799 9089liis@cooppolva.ee