fbpx

Liikmele

Uute liikmete vastuvõtmine ühistusse on peatatud


HOOAJALISED ALLAHINDLUSED LIIKMELE
Oleme välja töötanud Coop Põlva liikme säästukaardiga seotud allahindlussüsteemi, millega asendame senised paberkandjal sooduskupongid säästukaardipõhiste soodusostudega. See tähendab, et oleme lõpetanud Coop Põlva liikmetele paberkandjal sooduskupongide väljastamise.
Liikmetele mõeldud soodusoste saab endiselt teha neli korda aastas: jõulu- kevadpühade-, jaani- ja kooliperioodil ja piiramatute ostukordadega! Allahindlus rakendub kassas kui registreerite ostu sooritades Coop Põlva liikme säästukaardi.


LIIKME SÜNNIPÄEVASOODUSTUS
1. oktoobrist 2019 saab Coop Põlva Tarbijate Ühistu liige sünnipäevasoodustust säästukaardiga. Seoses sellega lõpetame sünnipäevakaartide väljastamise.
Coop Põlva liikmele kehtib sünnipäevasoodustus Coop Põlva kauplustes kõikidelt ostudelt -10% perioodil 5 päeva enne ning 5 päeva pärast sünnipäeva. Sünnipäevasoodustus arvestatakse kassas liikme säästukaardi esitamisel. Sünnipäevasoodustus ei kehti Põlva Euronicsis ja Võru Kagukeskuse PetCity kaupluses. Samuti ei kehti sünnipäevasoodustus soodus- ja kampaaniatoodetele.


SOODUSTUSEGA EINESTAMINE RESTORANIS LA STORIA
Alates 10. oktoobrist 2019 pakume Coop Põlva liikmele soodustust La Storias.
Uue soodustusena saab Coop Põlva liige restoranis La Storia kogu tellimuselt allahindlust 10%, kaasa arvatud kaasaostetud toodetelt.
Soodustus rakendub ID-kaardiga.


  • Coop Põlva liikmete info, avalduste vastuvõtt, põhikirjaga tutvumine (juhiabi tel 799 9021, info@cooppolva.ee)
  • liikme osamaksu kogumine (raamatupidamine tel 799 9030, lea@cooppolva.ee);
  • Coop Põlva järelmaksu ostu-müügilepingute vormistamine (raamatupidamine tel 799 9031, kaire@cooppolva.ee)

Igale Coop Põlva liikmele on loodud kasutaja siseveebi, kus saad olla kursis värskeimate uudistega ja tutvuda vajalike dokumentidega seoses Coop Põlva ja liikmelisusega. Sisse logimiseks vajuta kodulehe paremal üleval nurgas võtmele Minu Coop Põlva Siseveeb.
Esimeseks sisselogimiseks tuleb kaustada ID-tuvastust: kas ID-kaart, Smart-ID või Mobiil-ID. Seejärel on profiili seadete all võimalus määrata enda kasutajale parool.
Kui vajad abi sisselogimisel, võta ühendust juhiabiga telefonil 799 9021.