fbpx

Ka sel aastal on Coop Eesti kaubanduses ihaldusväärseim tööandja

Ajavahemikus 19.11.2020-11.01.2021 viis CV-Online/CV.ee Estonia läbi iga-aastase TOP tööandja uuringu, millega selgitati välja kõige atraktiivsemad tööandjad Eestis, kelle heaks inimesed sooviksid töötada.

Küsitluse tulemusena selgus, et ka sel aastal on Coop Eesti kaubanduses ihaldusväärseim tööandja. Tööandjate üldarvestuses hääletati Coop Eesti 2. kohale, maandudes esikoha saavutanud SEB järele ja seljatades 3. kohale jäänud Swedbanki.

CV-Online/CV.ee Estonia avalikustas eelmise aasta lõpus läbi viidud küsitluse tulemused, mille põhjal moodustus kõige aktraktiivsemate tööandjate edetabel.

Vastajad said märkida, milline ettevõte on nende arvates nii üldarvestuses kui erinevates ärisektorites kõige ihaldusväärsem tööandja ja anda ka omapoolse põhjenduse. Kokku osales uuringus 3222 inimest erinevatest eagruppidest ja tegevusvaldkondadest.

Kõige olulisemate kriteeriumitena TOP tööandja valikul tõid vastajad 19 valikukriteeriumi hulgast välja seitse kõige olulisemat põhjust: motiveeriv palk ja lisahüved, hea sisekliima (toredad kolleegid), paindlik töökorraldus, töötajate võrdne ja aus kohtlemine, tulemuste märkamine ja tunnustamine, töötajate tervise eest hoolitsemine ning arenguvõimaluste pakkumine. 

Paljude Eesti piirkondade jaoks on Coopi kauplused täiesti asendamatud. Sama asendamatud on meie jaoks meie töötajad!

Tutvu meie pakutavate hüvede ja tööpakkumistega: https://cooppolva.ee/tule-toole-coop-polvasse/