fbpx

Coop Põlva Mooste kaupluses töötab Coop Eesti Parim Teenindaja 2019 Merlin Villik!

Märtsikuus alanud Parima Teenindaja kuu, mil selgusid kõige enam klientide hääli saanud Coop Eesti klienditeenindajad, jätkus erinevate ülesannete ja testide täitmisega. Parimate teenindajate valimisel hinnati teenindajate teenindusalaseid teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi.

Kõige edukamaks Coop Eesti teenindajaks osutus Mooste väikekaupluse klienditeenindaja Merlin Villik, keda juuli teisel nädalavahetusel toimunud Coop Eesti suvepäevadel ka 1. koha saavutamise eest tunnustati.

Merlin edastas meile ka oma mõtted teekonnast suurepärase tulemuseni:

“Emotsioonid on suured ja meeleolu super. Seda tiitlit ei osanud ma kindlasti oodata.

Tegelikult on see päris juhus, et nii läks. Kuna testi alustamine ei olnud lihtne. Minu arvuti ei lubanud mind kuidagi testi lehele. Olin juba loobumas ja mõtlesin proovin ühe korra veel, et sisenen lehele teisiti. Ja siis õnnestus. Selle peale ma nüüd küll ei mõelnud, et kui hästi võiks mul minna.
Tegin lihtsalt samm haaval kõik ülesanded ära ja proovisin anda endast parimat. Ehk siis keskendusin ühele asjale korraga. Eks tuli kodus natuke eeltööd ka teha.I koht on muidugi suur au ja see oli kohe päris suur üllatus. Minu silmis on kõik esimesed viis kohta tublid. Seal ei ole enam vahet oled sa esimene või viies.Kindlasti tahan ma tänada toetavat Põlva Coopi, et elasite mulle kaasa ja uskusite minusse.

Siinkohal soovitan kõigil alati proovida ja mitte käe lüüa. Sest kaotada ei ole ju midagi aga võita küll, kindlasti saab põnevaid kogemusi juurde.”

Soovime Coop Põlva pere poolt Merlinile palju õnne ja suuri kordaminekuid igas ettevõtmises!